Zahraniční odborná literatura
      Medicína
    Edice "STUDENT"
      Edice "BESTSELLERS"
      Edice "SPECIÁL"
      Management a marketing
      Kvalita
      Ekonomie
      Přírodní vědy
      Architektura
      Umění
      Slovníky
      Jazyková literatura
      Jiné knihy
      CD ROM
      Journals
      Jiné
  Tuzemská odborná literatura
      MEDCOR Europe Publisher
      Grada
      Galén
      Maxdorf
      Management Press
      Leda
      REBO
      Jiné
Představujeme se...         
 

• MEDCOR Europe Medical Publishing & Production byla založena v roce 1992. Po dobu 10 let je rodinnou firmou bez účasti zahraničního kapitálu, zabývající se dovozem, distribucí a prodejem odborné zahraniční literatury ze všech vědních oborů. Firma MEDCOR Europe je specialistou na lékařskou odbornou literaturu, literaturu pro management a marketing, odbornou literaturu z biologie, chemie a fyziky a rovněž literatury pro děti a umělecké směry.

MEDCOR Europe je výhradním zastoupením německého nakladatelství F.K.Schattauer pro Českou a Slovenskou republiku. Firma MEDCOR Europe je členem Svazu obchodu ČR.

MEDCOR Europe spolupracuje s předními světovými nakladateli, jako W.B.Saunders, MOSBY, Butterworth-Heinemann, Churchill Livingstone, Lippincott Williams and Wilkins, McGraw-Hill, Humana Press, Human Kinetic, BIOS, Oxford University Press, Cambridge University Press, Martin Dunitz, CRC, Parthenon, Harper Collins, Springer Verlag, Thieme, Hippokrates, Urban & Fischer, Pharmaceutical Press, Marcel Dekker, B.C.Decker , Blackwell Science, Elsevier, Kluwer Academic Press, Karger, Arnold, Aspen, Deutsche Apotheke, Financial Times, Landes Science, Lange Medical Publications a dalšími.

Firma MEDCOR Europe spolupracuje také s předními českými a slovenskými nakladateli, jako Grada, Galén, Triton, Maxdorf, Management Press, REBO a dalšími.
Kromě dovozu a distribuce odborné literatury se firma MEDCOR Europe zabývá rovněž vydavatelskou a nakladatelskou činností originálních českých titulů a rovněž významných publikací v překladu nebo v kooperaci v rámci své divize MEDCOR Europe Publishing.

Firma rozvíjí aktivity rovněž v oblasti organizace odborných seminářů a kongresů a rešeršní služby.

Cílem firmy MEDCOR Europe je spokojený zákazník. Cestou k tomu je trvalý kontakt mezi pracovníky firmy a našimi zákazníky.

Firma MEDCOR Europe je vyhledávána především pro vysokou odbornou úroveň, rychlost a přiměřené ceny.

Firma MEDCOR Europe se každoročně zúčastňuje mnoha výstav na lékařských fakultách i v průběhu významných odborných akcí, a to tuzemských i mezinárodních.
Firma MEDCOR Europe je Vám k dispozici 7 dní v týdnu.

Těším se spolupráci s Vámi

Dr.Martin Polák
Managing Director

 

 
"Člověka je třeba posuzovat spíše podle jeho otázek, než podle jeho odpovědí".
Francois de la Rochefoucauld
 
Kalendář akcí
  • .. -

 
 
Doporučujeme
  
Copyright © 2003, Accelerando Praha. All Rights Reserved.